2015 Sokak Modası ve Renkleri

2 yıl önce
720 kez görüntülendi

2015 sokak modası nelerdir? Sokak modası 2015 renkleri nelerdir? Şimdi 2015 sokak modası üzerine bilgi verelim. 2015 Sokak modası, yine rahatlık ve şıklık üzerine yarışıyor. Rahatlık ve şıklık denince akla ilk gelen kot şortlar, diz kısmı yırtık kot ve yüksek bel pantolonlar, kısa bluzlar ve renkli elbiseler oluyor. Tabi ki uzun tül etekleri ve bol paça yüksek bel pantolonları da unutmamak lazım bunlar olmazsa olmazlardan.

2015 Sokak Modası Ayakkabı Modelleri ve Takılar

Sokak modası ayakkabılarda ise eski moda olan ip bağlamalı sandaletler bu sezonda kendini gösterdi. Sokak modasının bir parçası olan kalın tabanlı spor ayakkabılar da, spor elbiselerin tamamlayıcısı oldu. Takılarda hem şık hemde zarif bir görünüm sağlayan eklem yüzükleri modaya yön vermeye devam ediyor.

2015 ilkbahar yaz renkleri

Renklere gelince 2015 yılının yaz sezonunda canlı renkler yine bizleri etkisi altına almış durumda. Bu sezonun göze çarpan renkleri arasında limon sarısı ile bebe mavisi bulunuyor. En güzel kısım da iki rengi bir arada kombinlediğimizde muhteşem bir tasarım ortaya çıkıyor.

Sokak Modası ve Kombin Önerileri
Eğer; iyi bir kombin yapamıyorum, ne yapıyorsam olmuyor, diyorsanız üzülmeyin. Bu sezonda stiletto ayakkabılar göze çarpıyor. Limon sarısı renginde stiletto ayakkabı ile bebe mavisi bir elbiseyi kombinleyebilirsiniz. Başka önerilerde var tabi ki; sarı bol paça yüksek bel pantolon ve bebe mavisi bir gömlekle göz kamaştırıcı ve doğal bir şıklığa kavuşabilirsiniz. Yakası simetrik bir şekilde kesilmiş mini bluzları istediğimiz gibi kısa veya uzun eteklerle kombinleyip isteğimiz şıklığa ulaşabiliriz.

Unutmayalım ki doğru kombin demek aynı renkleri veya farklı renkleri bir arada kullanmak değil, kendi vücudunuzu tanıyıp ona göre giyinmek demektir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


buca escortYukarı Çık