trafik cezası ödeme trafik cezası ödeme sgk borç ödeme

2015 Sonbahar – Kış Modası

2 yıl önce
676 kez görüntülendi

Şimdi 2015 sonbahar ve kış modası hakkında bilgi verelim. Son zamanlarda özellikle moda uzmanlarının iletişim kanalları ile moda konusunda vermiş oldukları bilgiler, teknikler ve tavsiyeler üzerine bilerce bayan modayı yakından takip etmeye ve o sezonun moda olan ürünlerini talep etmeye başlamıştır. Buna bağlı olarak her dönem değişen moda akımları bulunmakta.

2015 YILININ SONBAHAR ve KIŞ MODASI

işte bu akımlara göre erkek ve bayan giyimlerde nelere dikkat edilmeli. 2015’in sonbahar aylarını yaşarken bu dönemin en çok dikkat çeken ürünleri neler paylaşalım. 2015 Eylül ayı itibari ile sonbahar mevsimi kendini göstermiş ve bu moda akımlarına hemen yansımıştır. 2015 sezonun yaz aylarına damga vuran diz altı uzun yelekler kışa doğru gidilmesine rağmen hala akımını devam ettirmektedir. Uzun, bol ve yes kol olarak tabir edilen kol kesimlerine sahip bu tarz ceketler sonbahar aylarında da vitrinleri süsledi. Dar paça kotlar ve tek renk tşörtlerle giyilen ceket ve yelekler erkek ve bayan moda takipçileri tarafından yoğun ilgi görmüştür.

Modanın Trendi

2015’in sonbahar aylarında yıllardır süregelen bir moda trendi olan pastel renkler yine kendi yerini korudu ve bu senenin en moda renkleri arasında fuşya pembe, kiremit yeşil gibi pastel renkler hakim oldu. Yaz sezonun da çingene elbise diye bilinen elbise yaka modellerinin olduğu kıyafetler moda olmuşken sonbahar sezonunda aynı renk tonlarında ve yakaya sahip hırkalar, kazaklar kendini gösterdi.

Son yılların kış aylarında oldukça çok rastlanan tüylü hırka ve ceket modelleri bu sende kendini gösterecek gibi duruyor. 2015 sonbahar aylarında ünlü moda tasarımcılarının yapmış oldukları defilelerde göze çarpan detaylar arasında kadife kumaştan yapılan elbiseler ve kiremit rengi sıfır kollu hırkaların etek kısmı püsküllü olan kıyafetlerin çokluğu dikkat çekti. Yaz aylarında yüksek bel pantolon ve etek modası sonbahar aylarında da yoğun talep görecek gibi gözüküyor.

Birçok kişinin fiziksel özelliklerine göre giyinmeleri konusunda verilen bilgiler doğrultusunda kişiler kendi tarzlarına yakın moda trendlerini takip etmektedirler. Yüksek bel kombinlerin en çok tercih edilmesindeki sebep olarak boyu uzun göstermesi olarak söyleyebiliriz.

2015 Sonbahar – Kış ayakkabı modası

Sonbahar aylarında mevsimsel ayakkabı koleksiyonlarının sergilendiği ve vitrinlerde yine göze parlak, rugan ve kalın tabanlı ayakkabıların çarptığını söyleyebiliriz. Bu ayakkabıların geçen yıl sonbahar ve kış aylarından beridir moda trendi olmayı koruduklarını söyleyebilir. Erkeklerde ve bayanlarda birbirine yakın modellerin bulunduğu bu moda trendi çok talep görmüş ve hâlâ görmektedir.

2015 Sonbahar modası olarak moda tasarımcılarının yapmış oldukları söyleşilerdeki konuşmalarında dikkat çeken tavsiyeleri bu senenin moda trendlerinde çok fazla bir değişiklik olmadığı ve geçen seneye bağlı olarak renk ve kombinlerin olduğu konusunda olmuştur, yine ünlü moda tasarımcılarının fiziksel özelliklere göre kıyafet seçiminin ne kadar önemli olduğu konusundaki söyleşileri ve bu konu hakkında ki bilgi paylaşımları dikkate çarpmıştır.

Bu sene sonbahar kış koleksiyonlarında geçmişe dönük kıyafet seçimlerinin yine devam edeceği ve 70’ler 60’lar rüzgarı olacağı, renk seçimi ve tarz konusunda benzerliklerin görüleceğini de söyleşilerinde paylaşmışlardır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


buca escortYukarı Çık