trafik cezası ödeme trafik cezası ödeme sgk borç ödeme

Borç Kapatma (Borç Transferi) Kredisi

1 yıl önce
848 kez görüntülendi

Hemen hemen herkesin merak ettiği borç kapatma kredisi yani diğer adıyla borç transferi olayını araştırdık. Borç kapatma kredisi veren bankalar hangileridir? Borç kapatma kredisi nedir ve başvurusu nasıl yapılır bunları detaylı olarak inceleyip sizlere bilgiler aktaralım.  Kısaca özetlemek gerekirse bu durumu şöyle özetlemek en doğrusu olur. Borç kapatma kredisi: Bankalara olan tüm borçlarınızı yani ihtiyaç kredileriniz, kredi kartlarınız, ek hesap borçlarınızın hepsini ödeyip tek bir bankaya sadece bir ödeme yapmaktır. Peki borç kapatma kredisinin faydaları nelerdir? Borç transferi yapmak mantıklı mıdır? Bunlara göz atalım.

Borç Kapatma Kredisi (Borç Transferi) Başvurusu

Borç kapatma kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız bu sizin için bir avantaj olabilir. 2 veya daha fazla bankaya farklı günlerde ödeme yapmak ve onları takip etmek istemiyorsanız tek bir bankaya borçlanarak belli bir günde ödeme yapmak mantıklı geliyor insana. Fakat borç kapatma kredisi almayı düşünenler şu ayrıntılara da dikkat etmeniz gereklidir. Bankalar bu kredi başvurusunda ellerinde bulunan kredi türlerinin içinde olan en yüksek faiz oranı ne ise borç transferi kredisinde bu faiz oranını uygulamaktadırlar. Ayrıca bankalardan bu krediyi çıkarmak isteyenler için gerekli başvuru şartları daha ağır ve zordur. Öncelikle gelir durumunuz borç kapatma kredisi için çok önemlidir. Aynı zamanda kefillik istemektedirler. Kefilin özellikleri de çalışan ve üzerine kayıtlı gayrimenkulün bulunması şartını koyuyorlar. Tüm bu şartlara uygun iseniz borç transferi kredisine başvuru yapabilirsiniz.  Bazı bankalar diğer bankalara olan borçlarınızın kapandığına dair sizden evrak isteyebilirler.

Banka faiz oranlarında borç kapatma kredisi kullanacaklar için tavsiyemiz özel kampanyaları beklemelisiniz. Özel kampanyalarda hem daha uygun faiz oranları ile karşılaşabilir hem de daha rahat kredi başvurusu yapmış olacaksınız. Borç transferi kredisi veren bankalara göz atalım.

Borç kapatma kredisi veren bankalar

Pek çok banka borç kapatma kredisi vermektedir. En çok başvuru ve talep gören bankaları sizler için sıralayalım. İş bankası, Vakıfbank, ING Bank, Akbank, Odeabank bu kredi için özel faiz oranları uygulamakta hemde diğer bankalara göre daha kolay kredi çekmenizi sağlamaktadır. İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz gelir belgesiz kredi başlıklı yazımızı da göz atabilirsiniz. Konu hakkında yorumlarınız hem diğer okuyucularımızı bilgilendirecek hemde yazımıza katkı sağlayacaktır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


buca escortYukarı Çık