trafik cezası ödeme trafik cezası ödeme sgk borç ödeme

Emekliye Kredi Veren Bankalar

1 yıl önce
611 kez görüntülendi

Emekli maaşıyla geçinmek çok zor ülkemizde. Bu sebepten dolayı emekli aylığı borçlar için yetmemekte veya yatırım yapmak, araba almak için kredi çekme ihtiyacı duymaktayız. Peki emekliye faizli/faizsiz kredi veren bankalar hangileridir? Emekliler için hangi kredi imkanları bulunmakta veya emekliler için en uygun kredi veren bankalar hangileridir? Bu yazımızda bu konuya detaylı bir şekilde değinelim.

Emekliler için en uygun kredi veren bankalar

Basında da yer aldığı gibi emekliye faizsiz kredi verme haberleri bulunmakta. Devlet destekli olan bu faizsiz krediler bankalarla anlaşma yapıldığında emeklilerin yüzünü güldürecek. Aslında emekliler bankalar için kaçırılmaz en iyi müşteri gözüyle bakılıyor. Çünkü emekli maaşlarının yatmama gibi durumları bulunmamaktadır. Her ay düzenli ödeme alan bankalar için bakıldığında emekliler gelmektedir. Bu sebeplerden dolayı çoğu bankalar emekliye kredi vermeye vermek için yarışa girmiş durumdalar. Tabi bu durumdan da emekliler şöyle bir avantaja sahip olmaktadırlar.

  • Düşük faiz ile kredi çekme imkanı
  • Ödeme kolaylığı – 3 ay – 6 ay ödemeler halinde olabilir
  • İhtiyaç Kredisi – Ev Kredisi – Taşıt kredisi gibi bir çok kredi imkanlarından yararlanabilir.

Emekliler için kredi miktarları nedir?

En uygun ve kolay bir şekilde kredi alabilen emekliler içinde tabi ki bir üst kredi limiti vardır. Bu kredi üst limitini de belirleyen kriterler öncelikle emekli maaş miktarı, kefillik durumu, halen ödemekte olduğunuz başka kredi borcu bu kapsamda kredi miktarını belirleyen özelliklerdir.

Emekliye kredi veren bankaları burada tek tek yazarak reklam yapmak istememekte ve ayrıca sürekli değişen faiz oranlarıyla sizlere yanlış bilgi vermek istemiyoruz. Burada şöyle bir bilgi aktarmayı daha uygun bulmaktayız. Emekli aylığınızı aldığınız bankaya kredi başvurusunda bulunmanız her zaman daha yararlı ve avantajlı olacaktır. Hem daha düşük faiz oranı kredi alabilirsiniz hem de emekli maaşınıza göre kredi almanız sizin için kolay kredi ve en uygunu olacaktır.

En kolay kredi nasıl alınır yazımızda ilginizi çekebilir. O yazımıza göz atmanızı tavsiye ederiz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


buca escortYukarı Çık