Ev Dekorasyon Fikirleri: Oturma Grupları

1 yıl önce
1.631 kez görüntülendi

2016 yılı gerçekten de renkli geçecek gibi gözüküyor. Mobilya ve dekorasyon sektöründe de bu değişimle birlikte yeni bir canlanma söz konusu. Gerek tasarım gerekse konfor bakımından, başta göze hitap edecek, modanın gözdesi sayılabilecek köşe takımları, koltuklar, salon takımları alıcısı için gün yüzüne çıkıyor. Arz ve talepler doğrultusunda tüketicilerin beğenisine sunulacak.

Oturma Grupları ve Ev Dekorasyon Trendleri

Oturma grupları, serisinin son teknolojisi ile birlikte, yapılan ar-ge ve inovasyon çalışmaları sonucunda müşteri memnuniyetini arttırmak ve hedeflere ulaşmak için hız kesmeden devam etmektedir. Bu sezonun en trend renklerinin kullanıldığı oturma grupları serisinin kış ve bahar sezonu adı altında iki farklı kategoride satışa sunulması bekleniyor. Zerafet ve şıklığın renkleri olan pudra rengi , turkuaz ve tay tüyü tercih sebebi olduğundan, ferahlığı ve şıklığı tercih eden müşterilerin ilgisinin yoğun olacağı düşünülüyor.

Yeni trend oturma grupları

İnsanın evi her şeyidir; bu nedenle tarz ve zevklerine göre bir mobilyayı herkes ister. Oturma grupları tam da bu noktada derdimize derman olacak nitelikte. Eve gelirken ayaklarınız geri geri değil de koşarak gelmek isteyecek. Eş, dost, akrabalarınızı ferah bir salonda da ağırlarken, keyfinizi sürerken de mutlu olacaksınız. Tüm gözler sizin eşsiz koltuklarınızda, perdeler ve halılar ile uyumlu oturma gruplarınızda olacak. Siz arkanıza yaslanıp rahatınıza bakarken, harcadığınız fiyata değdiğine şüpheniz olmayacak.

oturma-grupları-köşe-takımıSon zamanlarda bel ağrıları, eklem ve boyunlarda hem yoğun iş temposu hem de yaşlılık gibi pek çok sağlık sorunlarını görmekteyiz. Buna bağlı olarak mobilya ve dekorasyon sektöründe bu gibi sağlık sorunlarını göz ardı etmeyip sadece göze hitap eden oturma grupları yerine çeşitli sağlık sorunları için üretilmiş kanepe, koltuk, berjer, tv koltukları, köşe takımları üretilmiş ve rahatlık içinde daha yumuşak malzemeler kullanılmaya özen gösterilmiştir. Bu da bize gösteriyor ki sadece göz zevki için değil her yönden insana değer veren mobilya ve eşyaların önemi günden güne artmaktadır.

rahat-oturma-grupları

2016 yılında üretim kapasitesinin artış gösterdiği ve günden güne gelişen teknolojinin de etkisiyle mobilya sektöründe oturma grupları oldukça çeşitlenmiş ve tek bir kesime ait olmayan her kesimden insana hitap eden oturma grupları talebi arttırmak yolunda da önemli bir gelişme olmuştur.

Birçok firmanın “eski eşyaları getir yenisini indirimli götür” gibi halk adına yapılmış üretici ve tüketicinin yüzünü güldüren kampanya ve promosyonlarında her sene olduğu gibi bu sene de devam etmesi devam edecek gibi gözüküyor. Zaman geçtikçe daha güzel kampanyalar yeni evlenenlere, evini yenilemek isteyenlere beklenilen fırsatın sunulacağı düşünülüyor. Bu gibi çeşitli kampanyalar ile gerek satış oranını yükseltmek gerekse arz talep dengesini sağlamak ve istenilen noktaya getirmek için bu yılda da devam edeceğine inanılıyor.

Ev dekorasyon fikirleri üzerine yazmış olduğumuz bir çok yazı da ilginizi çekebilir. Onlara da göz atmanızı tavsiye ederiz. En azından dekorasyon yapmak veya yaptırmak isteyenler güzel bilgiler edinecektir.

Ev Dekorasyon Fikirleri: Balkon Dekorasyon

Klasik Ev Dekorasyon Fikirleri

Dekorasyon Fikirleri: Mobilya Seçimi

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Dekor Dünyası dedi ki:

    Bizde dekorasyon hizmeti vermekteyiz. Dekorasyon kategorinizdeki yazıların hepsi birbirinden güzel hazırlanmış. Dekorasyon fikirleri edinmek istiyorsanız kesinlikle bu sitenin dekorasyon kategorisini takip etmelisiniz. Saygılarımla.

Yorum Yaz


buca escortYukarı Çık