Gizlilik Politikası

YAZPARAKAZAN.COM İNTERNET SİTESİNİN GİZLİLİK POLİTİKASI

Gizlilik politikası gereği üye bilgileriniz alınmaktadır. Bu konuda bize güvenebilir, sizden aldığımız verileri ne şekilde kullandığımızı ve topladığımızı aşağıdaki maddeleri okuyarak anlabilirsiniz.

  • yazparakazan.com’un sizden aldığımız bilgileri sistemimizi daha verimli hale getirmek ve size daha iyi hizmet sunmak ayrıca bir sorunla karşılaştığımızda rahatça size ulaşmak içindir.
  • yazparakazan.com’a üye olmak veya sadece ziyaretçi (üye olmayan ama yazparakazan.com’un servislerinden sınırlı biçimde yararlananlar) olarak yazparakazan.com’un hizmetlerini kullanmanın koşullarından biri olarak bazı bilgileriniz yazparakazan.com tarafından alınmakta, işlenmekte ve saklanmaktadır. yazparakazan.com gizliliğinizi aşağıda yer alan kurallar çerçevesinde korumaktadır.
  • yazparakazan.com’a verdiğiniz bilgilerin bazıları zorunlu olarak verilen (e-posta, IP, cep numarası v.b.) bilgiler, bazıları da tercihinize bağlı olarak bize verdiğiniz veya erişmemize onay verdiğiniz bilgilerdir. yazparakazan.com, verdiğiniz bu bilgiler ile varsa sağladığınız içerikleri dilediği sürece, bilgiler ve içerikler tarafınızdan silinse dahi saklayabilir.
  • yazparakazan.com, e-posta adresi ve diğer iletişim bilgilerinizi hesabınızla ilgili işlem yapmak, gerektiğinde sizinle iletişime geçilmesini sağlamak, bilgilendirme yapmak için kullanmaktadır. yazparakazan.com, verdiğiniz bilgileri ve varsa sağladığınız içerikleri kendine veya başkalarına ait reklam, tanıtım, bildiri, duyurular için kullanabilir. yazparakazan.com, düzenlediği ödüllü yarışma veya çekilişlere katılmanız durumunda tarafınıza ait bilgileri gerekli mercilerle paylaşabilir, yarışma veya çekiliş sonuçlarını açıklarken kullanabilir. Bilgilerin anonimleştirilmek şartıyla tarafımızca kullanılması veya üçüncü kişilerle paylaşılması da mümkündür.
  • yazparakazan.com, bilgilerinizi saklama konusunda azami özeni göstermekle beraber, yazparakazan.com, tarafından saklanan verilerinizin yer aldığı sisteme izinsiz girilmesi, sistemin işleyişinin bozulması veya değiştirilmesi suretiyle bilgilerinizin elde edilmesi, değiştirilmesi veya silinmesi halinde yazparakazan.com’un sorumluluğu bulunmamaktadır.
  • yazparakazan.com’un üye bilgilerine ulaşmak ve öğrenmek için resmi mercilerden usulüne uygun talep gelmesi halinde resmi kurumlara bilgiler verilecektir.
  • yazparakazan.com, zaman zaman sitesine, tanıtım postalarına veya reklamlarına üçüncü şahıslara ait internet sitelerine ilişkin bilgi ve linkleri dahil edebilir. Bu linklere tıklayarak diğer internet sitelerine girdiğinizde, söz konusu sitelerinin ya da bu sitelerin uygulamaları kontrolümüz altında olmadığı gibi, bu gizlilik politikası erişebildiğiniz bu diğer siteler bakımından geçerli değildir.
  • yazparakazan.com, üyeleri yazarak bize ilettiği onaylanan yazıların ücretlerini ödediği için telif hakkı tamamen yazparakazan.com’a aittir. Üyeler onaylı yazılarını başka bir yayın kuruluşunda yayınlayamaz kopyalayamaz.
  • yazparakazan.com’un İletişim aracılığı ile site yetkilileri ve editörlere ulaşabilirsiniz. Size geri dönüş yapılabilmesi için kendi e-posta adresinizi girmeniz gerekmektedir. Bu bilgiler de sizin güvenliğiniz ve haklarınız için tamamen gizli tutulmaktadır.
  • yazparakazan.com’da kullandığımız Facebook, Twitter, Google Plus ve diğer Sosyal Ağ bileşenleri, ilgili sitelerin geliştirici sayfalarından alıp kullandığımız hazır ve üreticilerin denetiminde olan güvenli bileşenlerdir. Burada yazparakazan.com olarak; ilgili sosyal ağların gizlilik politikaları dışında farklı bir politikamız bulunmamaktadır. Bunun için aşağıdaki sayfaları ziyaret edebilirsiniz.

Bu sözleşme, siteye yeni özellikler eklendikçe veya kullanıcılarımızdan yeni öneriler geldikçe yeniden, önceden tarafınıza herhangi bir bildirimde bulunulmaksızın düzenlenebilir ve güncellenebilir. Bu nedenle, yazparakazan.com’u her ziyaret edişinizde gizlilik politikasını yeniden gözden geçirmenizi öneririz. Bu belge en son 15/06/2015 tarihinde güncellenmiştir.

yazparakazan.com’u kullandığınızda ve üye olduğunuzda Gizlilik Politikasını kabul etmiş oluyorsunuz. Siteyi kullanan veya üye olanlar için Üyelik Sözleşmesi


buca escortYukarı Çık