trafik cezası ödeme trafik cezası ödeme sgk borç ödeme

Halkbank Franchise Kredisi Başvurusu ve Şartları

11 ay önce
1.319 kez görüntülendi

Günümüzde franchise sistemi ile bayilik almak oldukça yaygın hale gelmiştir. Bu sistem ile kendi işini kurup para kazanmak isteyen girişimciler için büyük fırsatlar sunulmaktadır. Ancak bu fırsatların bir karşılığı olarak franchise veren firmalar iş başlangıcında yatırımcılardan taleplerde bulunurlar. Ve bu taleplerin başında ise franchise bedeli gelir. Franchise bedeli firmadan firmaya değişiklik göstermekle beraber, bu bedel çoğu girişimci için korkulu bir rüya olmaktadır.

Ama korkmayın! Bankacılık sektörünün en önde gelen isimlerinden olan ve köklü bir geçmişe sahip bulunan Halkbank, bayilik almak isteyenlere franchise kredisi veriyor. Halkbank kobi ekibi, siz değerli girişimciler için sürekli çalışmakta ve her geçen gün franchise kredisi ile sizlere yardımcı olmaktadır.

Halkbank Franchise Kredisi

Halkbank franchise kredisi sayesinde, Franchising sistemi ile bayilik veren tüm firmalardan bayilik alarak kendi işinizi kurabilirsiniz. Avantajlı faiz oranı ve vade seçenekleri ile sunulan Halkbank franchise kredisi sizlere, franchise giriş bedeli ödemesi konusunda destek vermektedir. Halkbank franchise kredisi kullananlar ayrıca bayilik alarak faaliyet gösterecekleri sektörlerin özelliklerine uygun olarak da farklı ödeme seçeneklerinden yararlanabilirler. Bu da franchise kredisini Halkbank’tan almak isteyenler için ayrı bir avantaj olarak karşımıza çıkmaktadır.

Yine ayrı bir avantaj ise, Halkbank franchise kredisi sadece franchise bedelini kapsamamaktadır. Yani bayilik aldığınızda işyerinizin tüm ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla yapılan tüm harcamaları kapsadığının da altını çizelim.

Halkbank Franchise Kredisi Şartları Nelerdir?

 • Halkbank franchise kredisi vadesi en fazla 60 aydır. Bunun yanı sıra, 3 ayda ya da 6 ayda bir eşit taksitli, ya da serbest taksitli olarak krediyi kullanmak mümkündür.
 • Halkbank franchise kredisinin geri ödemesinde sadece ilk yıl geçerli olmak üzere, en fazla 6 ay ödemesiz dönem bulunmakta olup, bu hak ise talebe göre verilmektedir.
 • Franchise kredi limiti, franchise giriş bedeli ile bayilik alınarak kurulacak olan işyerinde kullanılacak demirbaşların alınması ve dekorasyonunun yapılması için belgelenebilir olan tüm harcamaların % 75’ini kapsamaktadır.

Halkbank franchise kredisi sadece franchise sistemi ile alınan bayililik faaliyetlerinde kullanılabilir, başka bir amaç ile kullanılamaz. Bunu daha denetlenebilir hale getirmek için ise franchise sözleşmesi ve faaliyet alanının dekarasyon, tadilat işlemleri ile demirbaş harcamalarının faturaları banka tarafından talep edilir. Birer nüshası alınır. Bunların dışında, Halkbank franchise kredisi almak için banka tarafından istenecek olan belgeler ise şu şekildedir:

 • İşletme ruhsatı ve işletme belgeleri
 • Şirket ise ticaret sicil gazetesi
 • Varsa oda, kooperatif üyelik kayıt belgeleri
 • Kira ise kira kontratı
 • Tapu örneği
 • Yapı ruhsatı
 • Adli sicil belgesi
 • Nüfus cüzdanı fotokopisi ve ikametgah

Halkbank franchise kredisi için uygulanacak olan faiz oranları kredi tutarı ve geri ödeme vadesine göre değişiklik göstermektedir.

Halkbank Franchise Kredisi İçin Başvuru Nasıl Yapılır?

Halkbank franchise kredisi başvurusu için öncelikle bankanın www.halkbankkobi.com.tr adresinden ön başvuru yapılması gerekir. Burada iletişim bilgileri ve çalışmak istenilen banka şubesi belirtilir. Ön başvuru sonrası, banka yetkilisi sizi arar ve detaylı bilgilendirme yaparak sizi çalışmak istediğiniz banka şubesine yönlendirir. Bunun dışında ise daha önceden müşterisi olduğunuz bir Halkbank şubesi var ise direkt oraya başvuruda bulunabilirsiniz. Yukarıda belirttiğimiz  başvuru evraklarını teslim etmeniz neticesinde gerekli kontroller sonrası franchise kredisini kullanabilirsiniz.

Daha önce yazmış olduğumuz franchise kredilerine üzerine olan yazılarımız ilgilinizi çekebilir. Göz atmanızı tavsiye ederiz.

Franchise Kredisi Veren Bankalar ve Özellikleri

Franchise Kredisi Şartları Nelerdir?

Sitemizde bayilik veren firmalara ulaşabilir ve bayilik veren firmalar hakkında detaylı bilgileri bulabilirsiniz. Yorum kısmından bizlere yazarak soru ve görüşlerinizi iletebilirsiniz.

Halkbank Franchise Kredisi Başvurusu ve Şartları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


buca escortYukarı Çık