trafik cezası ödeme trafik cezası ödeme sgk borç ödeme

İntel 6. Nesil İşlemcisi İnceleme

1 yıl önce
625 kez görüntülendi

6. nesil intel işlemcileri ele alalım. Nasıl özellikleri bulunmakta ve bizi neler beklemekte beraber bakalım 6. nesil İntel Core İşlemci. İntel uzun zamandır beklenen ve şu ana kadar en güzel işlemcisi olan 6. Nesil işlemcisini tanıttı. Yeni işlemciler bilgisayarlar için bir dönüm noktası olacağı ise apaçık ortada. 6. Nesil İntel Core işlemciler gelişmiş performansı ile hem bizi etkiliyor hem de düşük enerji kullanımı ile de bizleri mutlu ediyor. Hem de 6. Nesil İntel Core işlemciler çeşitli cihazları destekliyor .

Bilgisayarda Devrime Hazır Olun

Eski bilgisayarların çoğu uyku modundan çok yavaş çıkar ve pilleri çabuk biter ve bu da bizi oldukça sinirlendirir. Ama 6. Nesil İntel Core işlemciler yeni teknolojileri ile ortalama 5 yıllık bir bilgisayara göre daha fazla performans gün boyu yetecek kadar pil ve oyunlarda daha fazla performans verecek. Yeni işlemcilere sahip olan bilgisayarlar bizleri ağırlık ve boyut olarak da memnun ediyor.

Artık Selfieler 3 Boyutlu

Derinlik algılama özelliği sayesinde 6. Nesil İntel Core işlemciler 3 boyutlu selfie çekmemizi de mümkün kılıyor. Yalnız bu özellikler 6. Nesil işlemci bulunan dizüstü bilgisayarlarda bulunacak.

Yaşasın Artık Kablolar Yok

İntel’in yeni işlemcileri ayrıca “Kablolara Hayır” sloganını da destekliyor. Böylece kablolardan da kurtulmuş olacağız. Bu özellik bilgisayarı televizyona ve monitöre bağlamada kullanılıyor. Buradan bu özellik için teşekkür ediyorum. İntel’in bir diğer özelliği ise bilgisayarınıza şifre yerine yüz tanıma kilidi koyabiliyorsunuz.

Konularımız arasında ele aldığımız intel 6. Nesil İşlemci yazımızda ilginizi çekebilir. Konumuza bakmanızı tavsiye ederim.

İntel 6. Nesil İşlemcisi İnceleme Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


buca escortYukarı Çık