İnternetten Para Kazanma Yolları ve Yöntemleri

2 yıl önce
743 kez görüntülendi

Merhaba arkadaşlar. Bugün sizlere evinizde oturarak bilgisayar başında para kazanma yollarını ve yöntemlerini anlatacağım. Günümüzde birçok bilgisayar kullanıcısı bilgisayar ve internetin bu güzel olanağından maalesef haberdar değildir ya da bu hizmetlerden faydalanmak zor geldiği için uğraşmamaktadır.
Arkadaşlar, internetten para kazanmak gerçekten çok kolay. Biraz bilgi ve biraz zaman vermeyle çok güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Kazandığınız bu parayla ev kiranızı ödeyebilir, çocuğunuzun okul masraflarını karşılayabilir ya da kendiniz için güzel bir birikim yapabilirsiniz.
Benim bu anlatacağım konuyla birlikle dediklerimi yaparsanız ayda 1750 lira kazanabilirsiniz. Çünkü ben bu yolla ayda 1750 lira para kazanyorum. (Maşallah demeyi unutmayınız)
Sahip olmamız gereken ilk şey bir internet sitesi. Google’nin blogger servisinden ücretsiz bir web sitesi alabilirsiniz. Ama profesyonel görünek için mutlaka com, net, org ya da başka uzantılardan mutlaka bir domain alıyoruz. Godaddy firmasından indirim kodlarıyla yıllık 0,99 dolara ya da 2,5 TL ye domain alabilirsiniz. Bunu bloggerdan aldığımız siteye bağlıyoruz. Sitemiz tamam. Sıra geldi içeriğe.
Sitemizin içeriğine karar vermemiz gerekir. Öyle bir konu ve alan seçmeliyiz ki bu konuyla ilgili site az olmalı ve o konuyla ilgili bilgi sahibi olmalısınız. Seçtiğiniz konuda site sayısı çok olsa da farketmez. Bilginizi ve yazma kabiliyetinizi kullanarak özgün yazılar yazdığınızda tüm o sitelerin önüne geçebilirsiniz.
ilk bir iki ayda kazancınız iyi olmayabilir ancak üçüncü dördüncü aydan itibaren çok güzel kazançlar elde edebilirsiniz.
Sitemiz ve içeriğimiz de tamam oldu.Şimdi sırada sitemizi tanıtmaya ve ziyaretçi çekmeye vakit ayıracağız. Sitenizde özgün yazılar oldukça sitenizin hiti doğal olarak artacaktır. Site hitiniz günlük 3500 ile 5000 kişi arasında olduğunda parayı kırdınız demektir. Site hitimiz de 1000 i geçtiyse şimdi sırada sitemize reklam almaya geldi.
Reklam tercihi olarak google adsense yi deneyebilirsiniz. Ancak bu suistimale açık bir firmadır ve sahte tıklama vesaire gibi bahanelerle sizi banlayabilirler. Onun için alternatif sitelere yöneleceğiz. ilk olarak popads ve adcash firmalarının reklamlarını sitemize koyacağız. Bunlar popup reklam vermektedir ve 1 kişiye günde bir defa göründükleri için fazla rahatsız edici olmazlar. Popads ödemesi için 5 dolara ulaştığınız anda paranızı verir. Adcash aylık ödeme yapar. Sonra sitemizde banner reklam alanları açacağız ve forumlarda sitemize reklam almak istediğimizi yazacağız. Reklam verme isteyenler zaten sizi bulur. Bu alanlardan da aylık ortalama 100 ile 250 lira arası kazan sağlayabilirsiniz.
Eğer siteniz indirme sitesiyse, sitenize mutlaka indir butonlu reklamlar ekleyiniz. Bunlar kurulum başı ödeme yaparlar ve aylık ortalama olarak 350 lira da bu reklamlardan elde edebilirsiniz. Sitenizde indirilen bir şeyler varsa bu indirme linklerini mutlaka bc.vc ys link.tl gibi sitelerden kısaltarak paylaşın ki her linke tıklandığında para kazanabilesiniz. Bu linklerden de aylık ortalama 150 ile 250 dolar arası bir kazancınız olur.
Ayrıca sitenize alacağınız tanıtım yazıları ve buna benzer şeylerle sitenizden maksimum düzeyde faydalanabilirsiniz.
Dediğim tüm bu kazançları site hitinizin günlük 3500 ile 5000 arasında hiti olduğunu varsayarak yapıyorum. Hitiniz ne kadar az ise o kadar az kazanırsınız, ne kadr çok ise o kadar çok kazanırsınız.
Herkese iyi kazançlar diliyorum şimdiden. Başka bir konuyla tekrar görüşmek üzere.

İnternetten Para Kazanma Yolları ve Yöntemleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Evde iş imkanı dedi ki:

    Öğrenciyim boş vaktimde evde para kazzanmak istiyorum bu bilgilendirici yazı için saolun.

Yorum Yaz


buca escortYukarı Çık