İnternetten Para Kazanma Yolları

2 yıl önce
681 kez görüntülendi

İnternette pek çok yerde karşılaşırsınız. İnternetten para kazanma yolları üzerine bir çok bilgi ve makale mevcuttur. Şimdi siz internetten para kazanma yolları olarak bir kaç yöntemden bahsedeceğim. İnternetten gerçekten para kazanmak istiyorsanız bu yöntemleri bizzat deneyip sizin kafanıza yatan yöntem üzerine çalışmanız, uzmanlığınızı geliştirmeniz gerekir. Şimdi bu yöntemlere bir göz atalım.

İnternetten nasıl para kazanılır?

İlk yöntem anket doldurarak para kazanma: Artık sokakta giderken size anket doldurmak için size soru soran hiç kimseye rastlamazsınız. Çünkü bu sistem artık elektronik olarak işliyor o yüzden. Bu yöntem fazla kazandırmaz. Ancak bu yöntem ile belirli bir miktar kazanırsınız bu miktar çok aman aman bir miktar değil. 1 lira ile 2 – 3 lira arası gelir sağlayabilirsiniz.

İkinci yöntem reklam tıklayarak para kazanma: Kimse siz televizyonda reklam izleyin diye para vermez ama bazı İnternet siteleri size para verir. Miktarlar düşük seyredebilir. 0.001 $ gibi miktarlar civarında kazanabilirsiniz.

Üçüncü yöntem blog açarak para kazanma: Blog kurmak sabır gerektiren bir iştir gerçekten hazreti Eyüp sabrı gibi sabır ister bir blog kurarak günde düzenli olarak 5 – 6 yazı yazmanız şarttır bu yazdığınız yazılar blogunuzda yayınlanır. Bloguna reklam veren firma adsensedir. Bu kuruluş size reklama tıklama bazlı ücret ödeniz. Tıklama başına kazancınız reklam veren firmaların adsense ödediği tutarının % 70’ini verir size. Güzel bir iş yaratıcı fikirleri olan arkadaşlar deneyebilirler.

Dördüncü yöntem makale yazarak para kazanma: Makale yazmakta hayırlı bir iştir. Bazı siteleri sizden makalelerinizi para ile satın alabilirler. Makaleler kelime bazlı veya konuya bazlı olarak fiyatlandırılır. Makalenizi almak isteyenler size bu miktarı söylemektedirler.

Beşinci yöntem video paylaşarak para kazanma: Bu yöntem internette para kazanma yollarına dahil olan yeni bir sistem. Sitelerdeki veya size söylenen videoları sosyal medyada paylaşarak gösterim başına para kazanmanızı sağlar. Ne kadar çok gösterim sağlarsanız bir o miktarda da para kazanabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


buca escortYukarı Çık