trafik cezası ödeme trafik cezası ödeme sgk borç ödeme

İphone ve İpad İçin Ücretsiz Uygulama Programı

2 yıl önce
572 kez görüntülendi

İphone veya İpad kullanıcıları artık telefon ve tabletlerine Jailbreak atmadan ücretsiz olarak bütün uygulamalardan yararlanabilir. PP25 nedir? Nasıl kullanılır? PP25 ile ücretsiz olarak uygulamalara erişmek çok kolay. Bilgisayarınıza indireceğiniz ve bilgisayarınızda çok yer bile kaplamayan bu programın adı PP25.

PP25 PROGRAMI

Bu program sayesinde bütün uygulamaları ücretsiz olarak indirip tablet veya telefonunuza gönderip uygulamaların tadınız çıkarabilirsiniz. İnternette bir çok sitede programın nasıl kurulacağı, nerden indirilebileceği veya kurulum yapıldıktan sonra nasıl kullanılacağı uzun uzun anlatılmaktadır. PP25 Programının tek bir dezavantajı var: dil seçeneğinin olmaması. Yani programın ara yüzü tamamen Çince. Bunun pek bir sorun olacağını ise düşünmüyoruz. Çünkü bir kaç denemeden sonra bu işi basit bir şekilde halledebiliyorsunuz. Kazanacağınız şeylerin yanında bu ayrıntı pekte önemli görünmüyor aslında.

IPAD ve IPHONE ÜCRETSİZ UYGULAMA PROGRAMI

PP25 Tamamen Ücretsiz: Bir çok kullanıcının çözümlenemeyen derdi olan app store’un ücretli uygulamalarından siz de sıkıldıysanız PP25 programı sayesinde bu dertten kurtulabilirsiniz. Kullanım koşulları oldukça kolay olan bu uygulama sizden hiç bir ücret talep etmiyor üstelik. Yani basit bir setup kurulumundan sonra basit bir arama yaparak bütün uygulamaları anında telefon veya tabletinize yükleyebiliyor ve bunun sınırsız keyfini rahatlıkla sürebiliyorsunuz.

Bu uygulamanın telefonlar için üretileni de var. Bunun da kullanım şeklini veya setup halini bulmak mümkün. Ancak telefona yükleyip yanlışlıkla app store a girdiğiniz anda indirdiğiniz bütün illegal uygulamalar silinmektedir. Bu yüzden eğer telefona yüklerseniz bütün güncellemeleri pp25 adlı programdan yapmanız gerekir. Böyle bir şeyi göze alamam diyorsanız bilgisayarınıza indirdiğiniz pp25 programını kullanın. Böylesi daha az tehlikeli olur ve gerçekten size kazandırdıkları bu zahmete değer.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


buca escortYukarı Çık