İş Bankası Maximum Kredi Kartı Taksitlendirme

1 yıl önce
1.532 kez görüntülendi

Alışverişlerimizi taksitlendirmeyi çok severiz. Bazı ürünlerde maalesef ki taksit seçeneği bulunmamaktadır. İş Bankası yapmış olduğunuz alışverişlerinizi taksitlendirme imkanını kullanıcılarına sunmaktadır. Örneğin alacağınız veya aldığınız cep telefonunu taksitlendirme yapamıyorsunuz. İşte bu durumda iş bankası kredi kartını kullanıcıları tek çekim almış oldukları alışverişlerini İş Bankası’nın belirlemiş olduğu faiz tutarları üzerinden taksitlendirme yapabilirler.

İş Bankası Taksitlendirme

Şimdi gelelim yapmış olduğunuz alışverişlerinizi nasıl taksitlendirebilirsiniz. Taksitlendirme işlem nasıl yapılır? Faiz oranları ve vade seçenekleri nasıldır?

İş Bankası Taksitlendirme Başlıca Özellikleri

  • Öncelikle tek çekim alışverişiniz 100 TL ve üzeri olmalıdır
  • 3 ve 6 ay taksit seçenekleri
  • Yapacağınız taksitlendirme işleminin faizleri ilk ekstrenize yansımaktadır.
  • Alışveriş yaptıktan sonra veya takip eden günü ile hesap kesiminizin tarihine kadar taksitlendirme işleminizi yapabilirsiniz.

Örnek taksitlendirme tablosuna göz atalım.

Örneğin: 1000 TL alışverişinizi 3 ay taksitlendirme yaptığınızda aylık taksit tutarınız 333,33 TL olmaktadır. Peşin alınacak olan faiz tutarı ise 32,30 TL olmaktadır. Toplam geri ödeme tutarınız ise 1.032,30 TL olacaktır.

1000 TL alışverişinizi 6 ay taksitlendirme yaptığınızda aylık taksit tutarı 166,67 TL. Peşin alınacak olan faiz tutarı ise 69,10 TL. Toplam geri ödeme miktarı 1.069,10 TL.

Örnek olarak vermiş olduğumuz tutar yazı tarihiyle geçerlidir. En doğru hesaplama bilgisine http://www.maximum.com.tr/ sitesinden maximum’u tanıtıyın sekmesinin altında bulunan ödeme taksitlendirme internet sitesinden bakabilirsiniz.

İş Bankası Taksitlendirme Nasıl Yapılır?

Alışverişinizi yaptıktan sonra hesap kesim tarihinize kadar İş Bankası’nın internet bankacılığına veya İşCep uygulamasına girip yapabilirsiniz. Ayrıca 0850 724 0 724 nolu müşteri hizmetlerini veya banka şubelerine iletmeniz yeterli olacaktır. Güncel bilgilere ulaşmak için http://www.maximum.com.tr/ internet sitesine göz atmanızı tavsiye ederiz. Daha önce konuyla alakalı olan Taksitli Alışveriş ve Dikkat Edilmesi Gerekenler ilgili yazımıza göz atabilirsiniz.

İş Bankası Maximum Kredi Kartı Taksitlendirme Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Arzu dedi ki:

    Gerçekten süper olmuş bu yazınız. Tanıdığım kişiler iş bankası taksitlendirme özelliğini kullanıyorlar. Teşekkürler paylaşım için.

Yorum Yaz


buca escortYukarı Çık