trafik cezası ödeme trafik cezası ödeme sgk borç ödeme

Kahve Dünyası Bayilik – Franchise Başvurusu ve Şartları

11 ay önce
1.497 kez görüntülendi

Kahve ve çeşitleri ile aynı zamanda kahve dışında da birçok içecek ve yiyecek çeşitleri ile hizmet veren Kahve Dünyası firmasından bayilik almak isteyenler için hazırladığımız bu yazımızda, firma ile ilgili güzel bilgilere yer verdik. Kahve Dünyası bayilik nasıl alınır ve bayilik nasıl alınır sorularına geçmeden önce, Kahve Dünyası firması ile ilgili bilgilere beraber bir göz gezdirelim.

Kahve Dünyası Bayilik

Kahve Dünyası Ne iş Yapar?

Adında da özellikle belirtildiği üzere ağırlıklı olarak kahve çeşitleri üzerinde hizmet veren Kahve Dünyası firması şubelerinde yüzlerce çeşit kahvesi ile dikkat çeken bir mark olmuştur. Kahve alanındaki tecrübesini daha sonraki yıllarda çikolata ve dondurma üretimi üzerine de yansıtmıştır. Bir Kahve Dünyası şubesinde şu ürünlere rastlamak mümkündür:

  • Hem sıcak hem de soğuk kahve çeşitleri
  • Kahve dışında diğer sıcak ve soğuk içecekler
  • Çikolata çeşitleri ve çikolatalı ürünler
  • Dondurma çeşitleri ve dondurmalı ürünler
  • Sütlü tatlı çeşitleri
  • Unlu mamuller
  • Paket ürünler ve hediye ürünler

Kahve Dünyası Firma Tarihçesi – Hakkında: Kahve Dünyası firması 2004 yılında kurulmuştur. İstanbul – Eminönü’nde ilk şubesini açan Kahve Dünyası sektördeki yerini günden güne sağlamlaştırmayı başarmıştır. Yüzlerce çeşit ürünü ile milyonlara hitap eden Kahve Dünyası aynı zamanda Horeca ve kurumsal satış da yapmaktadır. Hem yurtiçi hem de yurtdışı şubeleri ile hizmet veren firma günden güne artan mağaza sayısı ile de ön plana çıkmaktadır. Türkiye’de 150’ye yakın şubesi bulunan Kahve Dünyası yurtdışında ise 4 şubesi ile faaliyetlerine devam etmektedir. Londra’da ilk yurtdışı şubesini 2011 yılında açan Kahve Dünyasının, Suudi Arabistan ve Romanya’da da şubeleri bulunmaktadır.

Kahve Dünyası Bayilik Nasıl Alınır?

Kuruluşu ile birlikte bayilik vererek ülke genelinde yaygınlaşan Kahve Dünyası bayilik verme işlemlerini bir süreliğine durdurmuştur. 2014 yılından itibaren bayilik vermeyen Kahve Dünyası artık tüm şubelerini kendi bünyesinde açıp işletmektedir.

Kahve Dünyası ile Bayilik Dışında Neler Yapılabilir?

Kahve Dünyası’nda bayilik almak dışında ise şunları hatırlatalım:

Kahve Dünyası Corner Uygulaması: Kahve Dünyası firmasının hazır paket ürünleri bulunmaktadır. Bu paket ürünler ağırlıklı olarak kahve çeşitlerinden oluşmaktadır. Firmanın kurumsal satış departmanı ile görüşerek toptan bir şekilde bu ürünleri satın alarak kendi mağazalarınızda satışa sunabilirsiniz.

Kahve Dünyası’na Kiralık Yer Önerisi: Kahve Dünyası şubelerinin tüme yakını kiralık yerlerdir. Alışveriş hacmi yüksek olan ve iyi bir lokasyonda şube açan Kahve Dünyası firmasına ortalama 500 metrekare kullanım alanına sahip ve ayrıca teras ve açık alana sahip olan yerlerinizi kiralama önerisinde bulunabilirsiniz.

Kahve Dünyası Franchise ve Bayilik için Firma İrtibat Bilgileri:

Kahve Dünyası Merkez Ofis

Adres: Ömer Avni Mahallesi İnebolu Sokak Ekemen Han No:1 Kat:1 Kabataş / İstanbul

Telefon: 0212 252 90 16

E-mail: kurumsalsatis@kahvedunyasi.com

Web: www.kahvedunyasi.com

Kahve Dünyası Bayilik – Franchise Başvurusu ve Şartları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


buca escortYukarı Çık