trafik cezası ödeme trafik cezası ödeme sgk borç ödeme

Lüks Aracınızı Kiralık Gelin Arabası Olarak Kiraya Vermek

1 yıl önce
1.396 kez görüntülendi

Arabamı kiraya vermek istiyorum dediğinizi duyar gibiyiz. Ölmeyecek sektörler arasında bulunmaktadır düğünler. İnsanlık var olduğu sürece düğün sektörü hep canlı kalacaktır. Peki bu sektöre hiç farklı gözle bakıp para kazanmayı düşündünüz mü. İşte bu yazımızda nasıl para kazanabilirsiniz yeni iş fikri olan düğünler için yani gelin arabası olarak aracınızı kiraya vermek.  Bu fikri sizler için araştırıp değerlendirdik ve aracınızdan nasıl para kazanılması gerektiğini araştırdık.  Gelin hep birlikte konuya bir göz atalım.

Arabanızı kiraya vermek

Eğer sizinde lüks bir aracınız veya klasik bir aracınız var ise çok güzel para kazanabilirsiniz. Şu şekilde anlatalım. Düğünler bildiğiniz gibi özel ve hatırlanacak güzel günlerdir.  Bu sebepten dolayı evlenecek yeni çiftler en ince ayrıntısına kadar her şeyi düşünmekte ve en güzeli en iyisi olmasını istemektedir. Bildiğiniz gibi düğün organizasyon firmaları sadece bu işlerle uğraşmakta. Masa süslemesinden, ışık gösterisine, masa düzenlemelerine kadar a’dan z’ye birçok konu da hizmet vermektedirler. Sizde bu organizasyon firmalarıyla görüşerek onlara aracınızı gelin arabası için kiraya vermek istediğinizi söyleyerek para kazanmaya başlayabilirsiniz.

kiralık gelin arabası

Arabamı kiraya vererek nasıl para kazanırım

Sadece organizasyon firmalarıyla mı görüşmek gerekli. Tabi ki hayır. Düğün salonları asıl kilit noktadır. Yeni evlenecek kişilerin hepsi organizasyon firmasıyla çalışmaz. Tüm detayı kendileri halletmek isteyen yeni evlilerde mevcut. Düğün salonlarını ziyaret edip aracınızın özelliklerini, resimlerini ve fiyat bilginizi bırakarak geri dönüşler yapılmasını sağlayabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gerekli piyasa fiyatlarını iyi araştırmanız gerekli. Profesyonel olarak araç kiraya veren firmalardan aşağı fiyatlandırma yapmanız her zaman size geri dönüş sağlayacaktır. Ayrıca müşteri bulabileceğiniz bir nokta da çevrenizdir. Çevrenizden yararlanıp yeni evlenecek çiftlerle irtibata geçip onlara da fiyat verebilirsiniz.

Gelin arabası olarak aracımı kiraya vermek ne kadar kazandırır?

Gelelim bu işi yaparsanız ne kadar kazanacağınıza. Burada aracınızın modeli, lükslüğü ve konforu fiyat açısından önemli kriterlerdir. Yukarı da dediğimiz gibi aracınızla eş değer olan arabaların günlük kira bedellerine baz alıp onlardan biraz aşağı fiyatlandırma yaparak kiraya vermek para kazanmanızı kolaylaştıracaktır. Kabaca bir hesaplama yaparsak bir günlük gelin arabası kira bedelinin 90 TL olduğunu düşünelim. Ayda ortalama 10 gün kiraya vermeniz halinde 900 TL bir gelir elde etmiş olacaksınız. Bu kazancınızı şu şekilde de artırmanız mümkündür.

Gelin Arabası İçin Şoförlük Hizmeti

Eğer vaktiniz var ise bu kendi arabanızı kullanarak şoförlük hizmeti de vermiş olabilirsiniz. Bunun için az bir ücretlendirme talep etmeniz karşı tarafı cezbedebilir. Bunun için özel şoför kıyafeti almanız ve giymeniz çok daha güzel olmaktadır. gidilmek istenilen yere götürülmesi, inerken kapıların açılmasını her gelin ve damat istemektedir. Bu hizmet için de 30 TL’lik bir ücret almanız ve ayda 10 düğüne gittiğinizi düşündüğümüzde aylık 300 TL ek gelir elde etmeniz demektir. Gelin arabası olarak aracınızı kiraya vermek size ayda 1200 TL bir kazanç getirecektir. Ayrıca aracınızı siz kullandığınız için kaza durumlarında da içiniz rahat olacaktır. Aracınızı gelin arabası olarak kiraya vermek gerçekten güzel. Ayda 10 günlük bir çalışma için çok güzel bir gelir demektir. Verdiğimiz kazanç tahminidir. Kazancınız araba modeline göre değişkenlik gösterebilir. Aracını kiraya vermeyi düşünenler için daha önce yazmış olduğumuz Aracımı Kiraya Vermek İstiyorum Diyenler başlıklı yazımıza da göz atabilirler.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Çağrı Tokmak dedi ki:

  Arabanızı kiraya vermeyi düşünüyorsanız bunun en güzel yolu gelin arabası olarak vermek. Hem kendiniz kullanmış oluyorsunuz hemde para kazanıyorsunuz. Gözünüz arkada kalmıyor. Kiralık lüks gelin arabası iş fikri kesinlikle çok iyi bir fikir. Teşekkürler yazparakazan.

 2. Arif Taşkın dedi ki:

  Aracınız kiraya vermek isteyenler için çok güzel fikir aktarmışsınız. Gerçekten çok beğendim. Benimde klasik model bir arabam var. Bende düğün ve organizasyon şirketleriyle görüşmeyi düşünüyorum yazınızı okuduktan sonra. Paylaşım ve fikir için teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Yazımızı beğendiyseniz ve sizlere birşeyler aktarabildiysek ne mutlu bize.

 3. Enver Dugu dedi ki:

  Çok güzel bir fikir hiç düşünememiştim. Teşekkürler.

Yorum Yaz


buca escortYukarı Çık