trafik cezası ödeme trafik cezası ödeme sgk borç ödeme

Network Marketing ile Para Kazanma

1 yıl önce
689 kez görüntülendi

Şans var mıdır yok mudur? Bu kelime para kazananlar için hep tartışılmıştır. Bu yazımızda sizlere Network Marketing işi nedir? Nasıl para kazanılır anlatmaya çalışacağım. Para kazanma da şans faktörü kimine göre yoktur fakat bence şans vardır. Aslında şans, Allah’ın içimize doğuştan koymuş olduğu, başarma güdüsüdür. Para şansla mı gelir bilmem ama başarı çok çalışmakla gelir. Çok başarılıysanız; çok yoğun, çok tempolu çok stresli ve riskli işler yaparsınız. Bunun aksini iddia edecek bir sır biliyorum ve bunu sizinle paylamaya hazırım.

Özgürce, kaliteli, doyasıya bir yaşam, her geçen gün daha da büyüyen bir ekip ruhu ve her gün artan yaşam enerjisi, değişen hayatlar. Her şey bir adımla başlar. Ne kadar doğru bir söz.  Zamanla anladım ki evet hayatım değişiyor ve en önemlisi benim değişen hayatımla bir çok kişinin hayatı da değişecek.

Network Marketing Nedir?

Tüketiciye alım kolaylığı sağlar. Hızlılık ve zaman kazancı. Düşük maliyet yani mağazasız perakendecilik olarak da bilinen network marketing mağaza ile ilgili maliyetler de söz konusu değildir. Tüketiciye satın alma kolaylığı sağlar. Dağıtımda tam kontrol sağlar.

Network Marketing Şirketlere, Müşterilere ve Distribütörlere Neler Kazandırır?

Şirketlere düşük yatırımlarla klasik ticarete oranla daha karlı büyüme sağlar. Distrübütörlere de yani network marketing işinde çalışanlara %25 ila %50 ye varan indirimler, primler, kariyer kazandırır. Network marketing ile bahsedilen rakamlar aylık 200.000 TL gibi uçuk rakamlardır. Ek gelir, part time hatta mini time çalışıp kısa sürede bu işten hayal ettiklere rakamlara ulaşanlar çok fazladır.

Network Marketing işi ve artıları nelerdir?

 • Emekliliğinizi garanti altına almak
 • Çevre edinme
 • Yeni insanlarla tanışmak
 • İnsanlara yardım etmek
 • Zaman özgürlüğü
 • Kendi işinizi kurmak
 • Lider olmak
 • Kişisel gelişim gibi sosyal yanları da vardır.

Network marketing alanında en saygın dergi yayınında şu şekilde anlatılıyor:

Günümüzde; 500.000.000 kişinin çok çok üzerinde Network çalışanı vardır. Bunların kazanç dağılımı şu şekilde:

 • %20’si 12 bin $,
 • %6’sı 50 bin -100 bin $ arası ,
 • %3’ü 100 000 $ üzerinde bir kazanca sahip,
 • 5.000.000 kişi şimdiden dolar milyoneridir.

Network Marketing İşi Nasıl Yapılır?

Network marketing evinizde bir kaç saatle başlayabileceğiniz ve daha sonra dünyanın her kıtasına yayılacak büyük bir iştir.

Network Marketing işinde nasıl kazanırım?

Bu bölüme kadar network marketing sisteminin büyüklüğünden bahsettim size kazançlarından sosyal yaşantınızdaki kariyerlerinizden. Şimdi ise bu işin bir parçası nasıl olursunuz bundan söz edeceğim.

Network Marketing firmaları size doğrudan şahıslara üyelik ya da distribütörlük vermezler. Bunun nedeni ise firma ürünlerinin ticaretini yapacak kişilere tek tek işin inceliklerini öğretecek mesai, zaman ,efor ayıramayacağından kimin ne kadar bu sistemden pay almak isteyeceğini bilmediğinden başlangıç KİT’i küçük bir ücret karşılığında sunulur.

Bu başlangıç kitinin içerisinde sizin başarılı olmanız için tüm gerekli dökümanlar vardır. Tester ürünler, şirket DVD’si, işin tanımı, nasıl kazanç sağlanılacak vs. aradığınız her şey. Yeni kuracağınız başlangıç sermayesi 50 TL ile 100 TL’yi geçmemektedir. Daha sonrasında firma periyodik aralıklarla eğitim seminerleri verir.

Unutmayın Network marketing de hiç bir bağlayıcılık yoktur, tek patron siz ve sizi başarıya ulaştıracak olan ise sizin güçlü nedenlerinizdir. Yani siz ne kadar isterseniz o kadar kazanırsınız. Kayaları delen suyun şiddeti değil damlaların sürekliliğidir.

Network marketing üzerine daha önce yazdığımız Network Marketing nedir? konulu yazımızı da okuyarak daha fazla bilgi elde edebilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


buca escortYukarı Çık