Oje Renkleri Ve Anlamları

2 yıl önce
1.051 kez görüntülendi

Bayanların günlük hayatta dahi vazgeçmedikleri en büyük süs aracıdır oje. Farklı renkler olarak oje süreriz. Peki ojenin renklerinin ne anlam taşıdığını biliyor muyuz? Gelin hep birlikte hangi oje rengi ne anlam taşıyor beraber bakalım.

MAVİ OJE: Mavi sakinlik ve güveni anlatır. Ayrıca mavi oje süren kadınlar özgürlüğüne de düşkündür. Onları tutamazsınız.

KIRMIZI OJE  Kırmızı tutkunun tonudur. Kırmızı oje süren kadınlar önemsenmeye ve ön plana çıkmaya hazır iddalı kişilerdir. Hayatınız boyunca onlardan sıkılmazsınız.

YEŞİL OJE: Yeşil oje sürenler sakin ve sevimli kişilerdir. Rahat ve huzurlu bir yaşamın peşindedirler.

SARI OJE: Sarı yeniliğe açık insanların rengidir. Dolayısıyla sarı oje süren kadınlar yeniliğe açık ayrıca pozitif ve genç insanlardır. Peşlerinde ülke ülke koşabilirsiniz.

MOR OJE: Mor oje sürenler çekici , şık ve güzel kadınlardır. Bakın göreceksiniz.

PEMBE OJE : Pembe oje süren kadınlar hayat dolu , hareketli , mutlu ve sağlıklı kadınlardır. Annelik , arkadaşlık , iyi bir eş her kılıfa uyarlar.

TURUNCU OJE: Turuncu oje süren kadınlar hayat bulunan kadınlardır. Her olayın üstesinden gelebilirler. Heyecan ve coşkuyla birleşen sevimlilikleri ile dikkat çekcidirler. Bol bol kahkaha atan bir kadın görürseniz ojeleri turuncudur.

SİYAH OJE: Siyah oje süren bir kadına imrenerek bakmamak imkansızdır. Onlar son derece asil ve güçlü insanlardır. Ayrıca herkesi yanlarına yaklaştırmaz mesafelidirler.

ALTIN RENGİ OJE: Altın renk oje süren kadınlar kendini önemseyen bakımlı kadınlardır. Ayrıca kokoş oldukları da söylenebilir.

METALİK OJE: Metalik renkte oje süren kadınlar cesaretli , isminden söz ettiren kadınlardır.

BEYAZ OJE: Beyaz oje süren kadınlar dikkat çekmeyi değil de güven kazanmayı isterler. Arkadaşlıklarına sevgililerinden daha çok önem veririler. Ve sadıktırlar.

Oje Renkleri Ve Anlamları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


buca escortYukarı Çık