trafik cezası ödeme trafik cezası ödeme sgk borç ödeme

Passolig Kart Nedir? Başvuru Nasıl Yapılır?

2 yıl önce
555 kez görüntülendi

Passolig kart ne demektir? Passolig kart başvuru nasıl yapılır? Passolig uygulaması nedir? Passolig, stadyumlarda girişlerde kullanılan yeni bir kart sistemidir. Bu sistem, stadyum girişlerinde uzun oluşan kuyruklarda çözüm sağlamaktadır. Sadece stadyum girişlerinde değil, alışverişlerde de kullanılabilecek. İzleyicilerin huzurunu ve güvenliğini arttıracaktır. Stadyuma kimler giriş yapmış bu sistemle daha çok belirgin olacaktır. Herhangi çıkan bir olayda, kişi tespiti için önemli bir adım olmuştur. Ulaşım hattında kullanılabilecek bir karttır.

Passolig kartı ne işe yarar?

Kişiye özel olduğu için, kart sahibinden başka kişilerin kullanılması kesinlikle yasaktır. Ve tespit edildiğinde karta el konulacaktır. Bu kart futbol sevenlere, izleyicilere, kolaylıklar sağlayacaktır. Hayatınızın her anında kullanabilecek olmanız passolig kartın en önemli ve en öne çıkan özellikleri arasındadır.

Passolig kart başvuru nasıl olur?

Passolig kart başvuru yapmak için, passolig sitesinden dolduracağınız form ile başlayabilirsiniz. Sonra cep telefonunuza gelecek SMS bildirimi şifresini, gereken yere girerek bu aşamayı da tamamlayacaksınız. Sonra önünüze gelecek kart tipleri bölümünden, istediğiniz kart tipini seçin. Size ait olan fotoğrafınızı buraya yükleyin ve ödeme seçeneklerine geçin. İster kredi kartınızla ister nakit olarak ödemenizi gerçekleştirin. Sonrasında kart belirttiğiniz adrese gönderilecektir. Kart geldiği günden itibaren aktif olarak çalışacaktır.

Passolig kartının avantajları nelerdir?

İster alışverişte kullanın ister ulaşımda kullanın. Bu kart sistemi ile karaborsa olayından tamamen kurtulunacaktır. Bildiğiniz üzere karaborsacılar maç başlamasına yakın bir süre kala, stadyum etrafında müşteri aramaktadır. Bu satış normal bilet fiyatının en az 10 kat fazlasına satılmaktadır. Gelen bu kart sistemi artık bunlarına önüne geçmektedir. Herkes kendine ait passolig kartı ile stadyuma giriş yapabilecektir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


buca escortYukarı Çık