Rahat Çalışabileceğiniz Meslekler ve Para Kazanma Yolları

2 yıl önce
921 kez görüntülendi

Günümüzde herkesin paraya ihtiyacı bulunmaktadır. Herkes bir şekilde para kazanıyor ama peki rahat bir şekilde para kazanma yolları var mı? Evet sevgili okurlar şimdi bu yazımda size rahat para kazanma yollarını yazacağım.

Fotoğraf Çekerek para kazanma

Fotoğraf çekme işinde hem gezerek hemde fotoğraf çekerek hem eğlenebilirsiniz hem de para kazanabilirsiniz. Bazı İnternet siteleri sizin çektiğiniz fotoğrafları para ile satın alabilirler. Fotoğraflarınız net bir şekilde yollarsanız ( en düşük alım 12 MP zaten şuan bi T60 bile 13 MP sorun olmaz yani ) yüksek fiyatlarda gidebilir. Melasa ben bugün bodrum kalesini gezmeye gittim bir sürü fotoğraf çektim onları istersem satabilirim ama çoğu özçekim olduğundan dolayı satmak istedim.

Masörlük yaparak para kazanma

Bu meslekte hem masaj yapıyorsunuz hemde rahatlıyorsunuz. Siz birini rahatlatırken aynı anda sizde rahatlıyorsunuz odanın o ferahlığını tamamen içinize alıyorsunuz.

Araba Reklamcılığı yaparak para kazanma
Bu meslek araba sürmeyi sevenler için çok güzel bir meslek. Bu meslekte hem geziyorsunuz hemde para kazanıyorsunuz . Mesela Şanlıurfa dan İstanbul a geleceksiniz kendinize hem İnternet ten yol arkadaşı bulup benzin fiyatını yarıya düşüre bilirsiniz. Buna benzer bir diğer iş ise reklam ürününün elbiselerini giyerek kalabalık ortamlarda dolaşmak hem geziyorsunuz hem de para kazanıyorsunuz oldukça iyi değil mi bunun gibi ilanları reklamcılarda vs . internet sitelerinde bulabilirsiniz.

Meslek Sokak Şarkıcılığı yaparak para kazanma

Bu meslek müzisyenler içindir. Sokak ta bir flüt çalsanız bile en az 15 – 20 TL arası bir ücret çıkarabilirsiniz hem de 0 masraf ile. Bu aralar internette gordüğüm bir fotoğrafta kira çıkmadı yazılı kağıdın onunde gitar çalan gençler vardı. Onlerinde gorduğum en az 200 – 300 TL vardı bunun gibi yetenekleriniz var ise sizde bir gün sokakta çalabilirsiniz. Düşünsenize taksim de oturmuşsunuz yanınızda en iyi arkadaşınız gitar çalıyorsunuz ne kadarda hoş hem eğlenip hem kazanıyorsunuz arada bir iki bira mis gibi değil mi ?

Bilgisayar Tamirciliği yaparak para kazanma

Bu meslek bir zamanlar benimde yaptığım bir meslek oldukça güzel bir iş çok seveceksiniz diye umarım . İnternete reklam verip kendinize format atılacak ekran program yüklenecek bilgisayarlar bula bilirsiniz oldukça güzel.

C+++ ile kod yazarak para kazanma

C+++ kod yazması bence güzel bir iş kodlar yazarak kazana bilirsiniz CC Cleaner gibi programlar bu dil kullanarak yazılmış programlardır. Herhangi bir kod 20 TL ile 100 TL arası gider. Ödemelerinizi PayPal gibi sitelerden alabilirsiniz.

Rahat bir şekilde para kazanma yolları olarak yukarıdaki yöntemleri deneyebilirsiniz.

Rahat Çalışabileceğiniz Meslekler ve Para Kazanma Yolları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. enayi dedi ki:

    Masörlük ile rahat para kazanamazsınız.Ben masörüm.Masaj yaptığınızda el ve kollarınız o kadar ağrıyor-sızlıyorki gece ağrısına uyanıyorsuz valla…

    1. admin dedi ki:

      Yazımıza katkınız ve güzel yorumunuz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz


buca escortYukarı Çık