trafik cezası ödeme trafik cezası ödeme sgk borç ödeme

Rus Takvimi Nedir? Rus Takvimi Bebek Cinsiyeti Öğrenme

1 yıl önce
972 kez görüntülendi

Adını sıkça duyduğunuz rus takvimi. Peki nedir bu rus takvimi. Rus takvimine göre doğacak bebeklerin cinsiyetini belirlemeye daha doğrusu sizden aldığı veriler doğrultusunda bebeklerin hangi cinsiyette olacağını hesaplıyor ve size bilgi veriyor.

Rus takvimi nedir?

Adından da anlaşılacağı üzere rusların geliştirmiş olduğu bir takvimdir. Öncelikle babanın ve annenin doğum tarihi sonra son adet kalınan gün ve tarih bilgileri ışığında size doğacak bebeğin cinsiyetini söylemektedir.

Rus takvimi gerçek midir?

Rus takvimini şu şekilde açıklamamız daha doğru olur. Kesinlikle gerçek veya yalan diyemeyiz. Sizde kendinize göre bazı verileri analiz edip istatistiksel doğrular nezdinde kendinize bir takvim oluşturabilirsiniz. Rus takvimi de bu yönde geliştirilmiş istatiksel olarak hazırlanmış bir veri analizi demek daha doğru olur. Kesinlikle doğru bilgiler veriyor demek çok yanlış olur. Bunun tam tersi olan kesinlikle yanlıştır demek de çok doğru olmaz. Bu testi hem eğlence hem de fikir edinmek amacıyla kullanmak en doğrusu olacaktır. Bebek cinsiyetini öğrenmek için en doğru bilgileri bu konu da uzmanlaşmış doktorlar vermektedir.

Rus takvimine göre cinsiyet hesaplama – öğrenme

İşte size aşağıda sunduğumuz rus takvimine göre cinsiyet öğrenmeye kendi verilerini girerek hesaplama imkanı.

Umarız her şey gönlünüze göre olur. Sitemize yorum yapmanız ve paylaşmanız bizim için önemlidir. Sağlıcakla kalın.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


buca escortYukarı Çık