S.S.S.

S.S.S (Sıkça Sorulan Sorular)

 • Üyelik için bir ücret ödeyecek miyim?
  Yazparakazan.com sitemizde üyelik için kesinlikle bir ücret talebinde bulunmamaktayız. Aksine sizin yazdığınız makaleler için bir size ödeme yapıyoruz.

 

 • Üyelik ve yazı gönderme hakkında bilgi alabilir miyim?
  Yazparakazan.com herkese açık bir sitedir. Eğer yazmak istiyorsanız sitemize üye olmanız yeterlidir. Üye olduktan sonra dilediğiniz zaman yazı yazmaya ve para kazanmaya başlayabilirsiniz. Siz yazdığınız sürece sistemde aktif üye olarak kalabilirsiniz.

 

 • Hangi konularda yazı yazabilirim?
  Bilginizin olduğu ve gerçekten okuyucuya fayda ve bilgi aktaracak konular hakkında yazmanız gereklidir. Aksi taktirde yazınız red edilecektir.

 

 • yazparakazan.com nasıl işliyor?
  Yazılarınız yayına alınmadan önce editörlerimiz tarafından kontrol edilecek. En önemli şart yazacağınız yazının ‘Özgün’ olmasıdır. Yazdığınız yazı size ait bir ürün olmalıdır. Her hangi yerden alıntı ya da kopyalama yapılmamalıdır. Yazınızda bu tarz bir durum görüldüyse editörlerimiz tarafından kabul edilmez. Yazdığınız yazılar ayrıca dil ve imla kurallarına uygun olarak yazılmalıdır. Her hangi bir kişi kurum ya da kuruluşa hakaret içermemelidir.
  Tüm maddelere uygun bir yazı yazdıysanız editörlerimiz tarafından yoğunluğa göre değişmektedir. Yazınız  diğer üyelerimizin yazdığı sıra kuyruğuna girer. Tüm yazılar detaylıca incelenip onay veya red edilir.

 

 • Yazdığım yazı onaylanmamış olarak görünüyor. Sebebi nedir?
  Yazınızda alıntı ya da kopya olduğu tespit edilmiştir. Bu durumda yazınız onaylanmaz. Size ait yazı olması gereklidir. Yazınızın bir çok red sebebi olabilir. Öncelikle bilgi içerikli olmayan yazılar red edilir.

 

 • Yazdığım yazıya resim ekleyebilir miyim?
  Yazınıza bir resim ekleyebilirsiniz.

 

 • Yazdığım yazılardan ne kadar kazanırım?
  Size hayal gibi gelse de siz yazdıkça para kazanmaya devam edeceksiniz. Her yayınlanan yazınızdan ne kadar kazandığınız sistemde görünecektir. Daha çok yazıp, daha çok kazanabilirsiniz.

 

 • Ödemeler nasıl yapılacak?
  Üye panelinde bulunan bakiye talebinde bulunan kısmı tıklayarak ödemenizi talep edebilirsiniz. Toplam kazancınız 50 tl olduğunda bakiye talebinde bulunabilirsiniz. Bize bildirdiğiniz hesap numarası ya da paypal yoluyla size ödemeniz aktarılacaktır. Ödemenin gerektirdiği havale ücreti hesabınızdan kesilecektir.Ödemeler her hafta cuma günü yapılacaktır.

 

 • Yazdığım yazıların telif hakkı kime ait?
  Yazparakazan.com size yazmış olduğunuz tüm yazıların ücretini ödediği için telif hakkı tarafımıza ait olacaktır.


buca escortYukarı Çık