Sistem Nasıl Çalışıyor?

Sistem Nasıl Çalışıyor? Nasıl Para Kazanacağım?

1. Sisteme Kaydol Tıklıyoruz.

1-giris-yapin

2. Önümüze Gelen kayıt formunu dolduruyoruz. “Kayıt Ol” butonuna tıklayıp üyelik işlemimizi başarıyla tamamladık sekmesine “TAMAM” diyoruz. Alttaki sayfamıza yönlendirmemizi bekliyoruz.

2-yazparakazan-kayit-olun

3. Üye Giriş ekranına kullanıcı adımızı ve şifremizi yazıp Üye paneline girişimizi gerçekleştiriyoruz.

3-yazparakazan-tekrar-giris-yapin

4. Üye panelimize girişimizi başarıyla gerçekleştirdik. Artık kazanmaya başlayabiliriz. Üyelik panelinde ne kadar kazandığımızı, Onaylı Yazı Sayısımızı, Onay Bekleyen Yazı Sayımızı, Reddedilmiş Yazı Sayımızı panel giriş sayfamızda görebiliriz. Aşağıdaki resimde de gördüğünüz gibi kazanmak için “YAZINI YAZ > GÖNDER > KAZAN” butonunu tıklayıp yazımızı editörlere göndermemiz gerekiyor.

4-yazparakazan-yeni-yazi-gonder-kazan

5. “YAZINI YAZ > GÖNDER > KAZAN” butonunu tıklayıp ekranda açılan gerekli alanları yazdığımız yazıyla dolduruyoruz. Burada dikkat etmemiz gereken yazdığınız yazı en az 200 kelime olması gerekiyor. Aksi taktirde “Yazıyı Gönder” butonu aktif olmayacaktır. Yazınıza resim eklemek editörlerimiz tarafından onayı hızlandıracaktır. Resmimizi ekledikten sonra Güvenlik amaçlı konulan Güvenlik doğrulamasında bulunan basit matematik işlemini doğru yazıp “Yazıyı Gönder” kısmını tıklıyoruz.

5-yazparakazan-yeni-yazi-gonder

6. “Yazıyı Gönder” kısmını tıkladıktan sonra sistem yazınızdan ne kadar para kazandığınızı ekrana yazacaktır. Artık yazınız editörlerimize ulaşmış durumda. Onay Bekleyen Yazı kısmına yazınız eklendi. Editörlerimiz yazınızı kontrol ettikten sonra onay verilecek ve kazandığınız tutar bakiyenize ekleyecektir. Yazınızda Onaylı Yazı kısmına eklenmiş olacaktır.

6-yazparakazan-yazi-gonderildi

7. “Yazılarım” kısmını tıkladığınızda buradan da yazınızın onay aldığını veya beklediğini görüntüleyip o yazınızdan ne kadar para kazandığınızı görüntüleyecebileceksiniz. İşte para kazanmak bu kadar basit. Yazı yazıp gönderdikçe kazanmaya devam edeceksiniz. Sürekli yazıp sürekli kazanacağınız bir sistemdir YAZ PARA KAZAN.

7-yazparakazan-yaziyi-gor

 

8. Kazandığım paraları nasıl çekeğim?

Üyelik panelinde bulunan “Ödeme Talep Et” butonuna tıklayıp hesap bilgilerinizi ve çekmek istediğiniz tutarı muhasebe bölümümüze iletebilirsiniz. Talep ettiğiniz ödemeyi o haftanın Cuma günü hesabınızdan çekebilirsiniz.

Diğer sorularınız için iletişim kısmından bize yazarak geri dönüş alabilirsiniz.

Tüm üyelerimize yeni yazılarla ve bol kazançlar dileriz.


buca escortYukarı Çık