trafik cezası ödeme trafik cezası ödeme sgk borç ödeme

Siyah Renk Modası ve Makyaj Önerileri

2 yıl önce
681 kez görüntülendi

Siyah renk kıyafetler, elbiseler herkesin tercih ettiği günlük hayatta da çok kullanılır. Her zaman moda olan tek renk siyahtır. Yine de sade gibi gözükse de aslında siyah giymek cesaret işidir. Çünkü kadınlar siyah giydikleri zaman siyah elbiseye nasıl makyaj yapılmalı konusunda bazen tereddüt edebiliyorlar.

SİYAH RENK ELBİSELERDE VE MAKYAJ TEKNİĞİ

Siyah renk kıyafetler de makyaj nasıl yapılmalı?

Eğer siyah bir kıyafet veya elbise giydiyseniz gözlerinize açık tonlarda makyaj uygulaması yapmanız gerekir, özellikle parıltılı farlar ilk seçenek olmalı. Renk katmak isterseniz eğer altın rengi farda kullanabilirsiniz. Ayrıca siyaha en çok uyum sağlayan renk altın rengidir. Takılarınızda da kullanabilir makyajınızla uyum sağlayabilirsiniz. Altın renginin simli makyaj ürünleri fazla abartı kaçacağı için, altın rengi kalemler daha uygun olacaktır.

Siyah renk kıyafetlere kırmızı kombin yapmak

Kadınlar siyah elbiselere kırmızı ve çarpıcı rujların daha çok yakıştığını düşünürler ancak bu yakışsa bile herkesin görmeye alıştığı bir yöntemdir. Siyah elbiseye nasıl makyaj yapılmalı konusunda en çok dikkat edilmesi gereken kırmızı rujlardan uzak durmak olacaktır. Onun yerine şeffaf tonlarda kullanılan parlatıcılar veya pembeye yakın kırmızılar daha fazla tercih edilmelidir. Gözlere uygulanan makyaj eğer siyah giyilmişse abartılmalıdır. Uzun kuyruklu eyeliner ile şekil verilmeli ve göz şeklimize uygun olmalıdır. Çoğu ünlünün tercihi kuyruklu eyeliner özellikle siyahta gerçekten daha bir gösteriyor kendini.

Esmerseniz ve siyah renk düşünüyorsanız o zaman makyaj tekniğine bakalım.

Zaten yeteri kadar siyahım gözlerim biraz renklensin diyorsanız, siyaha en çok yakışan pastel renk olan moru tercih edebilirsiniz. Hafif mor renklerde olan göz makyajı siyahlar içinden gözlerinizi ön plana çıkarmayı başaran en etkili renk olacaktır.

Siyah elbiseye nasıl makyaj yapılmalı diye merak eden hanımlara bir diğer tavsiye ise, eğer renkli gözlere sahipseniz siyah elbisenize uyum sağlaması için göz renginize yakın kalemler kullanmalısınız. Bu tercih ile elbisenize sadece gözleriniz renk katmış olacaktır. Böylece siyahın şıklığını gözleriniz ile birleştirerek bulunduğunuz mekânda en dikkat çeken kişi olabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Yorum Yaz


buca escortYukarı Çık