trafik cezası ödeme trafik cezası ödeme sgk borç ödeme

The Crew Oyunu İncelemesi

2 yıl önce
670 kez görüntülendi

Oyun incelemelerinde şimdi The Crew oyununu ele alacağız. The Crew oyunu nasıldır? Oyun olarak oyunseverlere neleri sunmakta The Crew. Bir yandan tüm Amerika’yı gezebilme özelliğiyle oyuncuları etkiliyor, diğer taraftansa kendi tayfanızı kurma imkânı verip bir çete havasında gezebilme olanağı sunuyor. Öbür taraftansa arabalara modifiye yapabiliyorsunuz. Bu özellikleriyle oldukça enteresan bir oyun The Crew. Alışık olduğumuz durum bir oyun tanıtımını yapar ve bu tanıtımında en iyi yönlerini açıklayarak dikkatleri üzerine toplar. Fakat The Crew bize birçok farklı ve daha önceden yapılamamış özellikler sunacağını söyleyerek oyun piyasasına iddialı bir giriş yaptı. Oyuncularda beklentiler oluşturdu ve doğruyu söylemek gerekirse de bu beklentileri büyük ölçüde karşılamış görünüyor.

The Crew Oyunu

Ivory Towers tarafından yapımcılığı üstlenilen oyun Ubisoft tarafından piyasaya sürüldü. İki ekipte araba yarışları konusunda oldukça tecrübeliler. Oyunun Amerika Birleşik Devletlerinin ufak bir kopyası olan haritası inanılmaz derecede büyük. ABD’nin bir ucundan diğerine gidebilmek mümkün. Daha önce bu kadar büyük bir haritaya sahip araba yarışı oyununa rastlamamıştık. Harita üzerinde bazı minik etkinlikler bulunuyor. Bu etkinler sayesinde böylesine büyük bir haritada dolaşırken sıkılmadan dolaşıyorsunuz.

The Crew Oyunu Grafikleri

Oyun genel olarak güzel grafiklere sahip. Gözünüzün alabildiğine uzanan düz alanlar, uçsuz bucaksız çöller, dağlar, bayırlar gerçekten güzel yansıtılmış. Günbatımı ve ya şehrin canlı görünmesini sağlayan etmenler oyuna ayrı bir tat veriyor. Oyunu oynarken herhangi bir yükseltiye arabanızı çekip muhteşem günbatımı manzaralarını izlemeniz mümkün.

The Crew Oyunu Sesleri Hakkında

Genel olarak gerçekçi olan araba sesleri oldukça tatmin edici. Çarpışmalar sonucu ve ya geçtiğimiz yollardan arada alakasız sesler çıksa da genel olarak iyi diyebiliriz. Arabanın radyosunu açarak dinlediğiniz şarkılarda kendinizi oyunun içende hissetmenizi sağlayan unsurlarda bir tanesi.
Oynanabilirlik konusunda mükemmel olmasa da ekibin kalitesini fark ediyorsunuz. Oldukça klasik bir hikâyeye sahip oyunda öldürülen kardeşimizin katillerini bulmaya çalışıyoruz. Oyunda polisle işbirliği içinde yaptığımız yarışlar bulunuyor.

The Crew – Araba Yarışı

Oyunda birçok yarış tipi bulunsa da sadece tayfanızı kurup uçsuz bucaksın yollarda konvoylar halinde dolaşmak için bile alınabilir bir oyun. Fakat arabanıza modifiye yapmak istiyorsanız sonlarında hediye olarak modifiye parçalarının verildiği yarışlarda buluyorsunuz kendinizi.

The Crew Oyun Hataları

Can sıkıcı noktalardan birisi PC için 60 FPS bir performans sağlasa da konsollar için sunduğu performansın 30 FPS olması. Yüksek çözünürlükte oynadığınız bir yarış oyunun 30 FPS olması haliyle gözlerinizi bir hayli yoruyor.

Sonuç olarak The Crew’in beklentileri karşıladığını söyleyebiliriz. Fakat eğer sabırlı bir oyuncu değilseniz The Crew’i size tavsiye etmiyoruz. Yaklaşık 1 saati bulan yarışların olduğu oyun sabırsız oyunculara göre değil.

The Crew Oyunu İncelemesi Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


buca escortYukarı Çık