trafik cezası ödeme trafik cezası ödeme sgk borç ödeme

Ücretsiz Kredi Notumu Öğrenmek İstiyorum? Nasıl?

1 yıl önce
3.953 kez görüntülendi

Kredi çekmek isteyenler kredi notunun önemini bilirler. Ücretsiz olarak kredi notu öğrenmek istiyor musunuz? Ücretsiz olarak kredi notu nasıl öğrenilir tüm bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz. Bilindiği üzere kredi notunuzu findeks aracılığıyla belli bir ücret karşılığı öğrenmektesiniz. Findeks resmi sitesinde belli paketlerden satın alıp öğrenmeniz mümkün.

Findeks Kredi Notu Öğrenme

Findeks kredi risk raporunuzu öğrenmek için resmi sitesinden paket seçenekleri mevcut. En düşük güncel klasik paket fiyatı bireysel kullanılar için aylık 4,5 TL + KDV ile ücretlendirilmektedir. KDV dahil fiyatı 5,31 TL olmaktadır. Bu fiyatlandırma ile aylık 12 adet notlu kredi risk raporu, izleme ve uyarı hizmetinden yararlanabilirsiniz. En yüksek paketi ise Premium paketi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu paketin özelliklerine göz atacak olursak klasik paket özelliklerinin haricinde 3 kez not danışmanı hizmeti ve 12 ay takipçi hizmeti alıyorsunuz. Premium paket fiyatı ise Aylık 11 TL + KDV. KDV dahil fiyatı 12,98 TL.

Ücretli olarak bankalardan da kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. İster banka şubesinden isterseniz SMS ile kredi notunuzu öğrenmeniz mümkündür. Bu yöntemle öğrenmek istediğinizde bankaların belirlemiş olduğu ücretlendirme geçerli olacaktır. Ama başlıkta da dediğimiz gibi kredi notunuzu ücretsiz olarak öğrenmek istiyorsanız bu konuya da değinelim.

Ücretsiz Kredi Notu Öğrenme

Ücretsiz kredi notu öğrenmek isteyenlere şu yöntemi söyleyebilirim. Eğer ki bir banka da çalışan arkadaşınız, eşiniz dostunuz var ise bu kişiye TC Kimlik Numaranızı vererek öğrenmeniz mümkündür. Banka çalışanlarının haricinde kredi notunuzu başka kimse göremez ve bilemez. Ücretsiz kredi notunuzun öğrenmenin şu anlık tek yöntemi bu olarak karşımıza çıkmaktadır.

Konularımız arasında olan Findeks Kredi Notu Nedir? başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz. Yazımızı beğendiyseniz paylaşmanızı ve yazı altında olan yorum kısmına görüşlerinizi ve sorularınızı bırakabilirsiniz.

Ücretsiz Kredi Notumu Öğrenmek İstiyorum? Nasıl? Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


buca escortYukarı Çık