trafik cezası ödeme trafik cezası ödeme sgk borç ödeme

Yandex Toloka ile İnternet Üzerinden Para Kazanma

1 yıl önce
854 kez görüntülendi

Hepimiz muhakkak merak etmişizdir “internet üzerinden nasıl para kazanabilirim” diye. Evet kazanabilirsiniz ama nasıl? Öncelikle yandex toloka nedir, nasıl çalışır ve nasıl para kazanılır bu sistemde bir bakalım.

Yandex Toloka ile Para Kazanmak

İnternet üzerinden para kazanmak isteyenler için birinci yol Yandex Toloka. Yandex şuan rakipleri olan google ve bing arama motorlarına göre biraz daha yeni bir arama motoru o yüzden de arama sonuçlarını iyileştirmek için biz kullanıcılar bazı anket niteliğinde sorular soruyor ve bizim bu sorulara verdiğimiz cevaplar niteliğinde arama sonuçlarında bazı iyileştirmeler yapıyor.

Yandex Toloka ile nasıl para kazanılır?

Şimdi hep birlikte sisteme giriş yapalım öncelikle Yandex arama motorunu açın ve sol üste bulunan giriş yap kısmına tıklayıp açılan pencereden üyelik oluşturalım bilgilerin doğru olmasına özen gösteriniz. Daha sonra https://toloka.yandex.com.tr/ adresine gidip giriş yapalım ama ilk girişi yaptıktan sonra sisteme giremeyeceksiniz ekranda tolokaya kayıt ol kısmı var oraya tıklayıp tekrar bir üyelik oluşturun bu sayede sisteme tam olarak girdiniz demektir.

Toloka‘yı açtığınızda ekranın üstünde bulunan görevler kısmını açıyoruz burda Yandex’in bizden yapmamızı istediği görevler var. Mesela sayfa karşılaştırması bu şu anlama geliyor. Yandex‘te kedi oyunları diye bir arama yapılsın ve bu Yandex’in şuan ilk gösterdiği iki sayfa karşımıza çıkıyor biz bunlardan hangisinin daha üstte olması gerektiğini seçiyor ama önemli bir hatırlatma sakın sallamayan çünkü Yandex arada alakasız sayfalarda koyarak sizin bu işi gerçekten yapıp yapmadığınızı anlayabiliyor.

Yandex Toloka

Ne kadar para kazanırım?

Bu şekilde yaptığınız görev başına para kazanacaksınız. Bu tarz bir anketi doldurma 1- 2 dakikanızı oluyor ve bu size 0.03 $ veriyor her 2 dk da 0.03 $. 20 dakikada 0.3 $ – 1 saatte 0.9$ bu da saatte 2.6 TL civarında bir para kazanacağınız anlamına geliyor. Kazandığınız parayı paypal hesabınıza 1 hafta içerisinde aktarıyorlar.

Para kazanma yolları ve iş fikirleri üzerine olan daha önce yazılmış olan yazılarımız da ilginizi çekebiliriz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


buca escortYukarı Çık