trafik cezası ödeme trafik cezası ödeme sgk borç ödeme

Yeni İş Fikirleri: Uçak Cafe

1 yıl önce
1.190 kez görüntülendi

Belki bu iş fikri bazı insanlara sıra dışı, çılgınca gelebilir ama bunların örnekleri yurt dışında oldukça mevcut. Biraz sermayeyle sizde uçak cafe sahibi olabilirsiniz. Türkiye de az olmasıyla beraber uçak meraklıları git gide artmakta ve bu sayede başarılı olmanız oldukça mümkün.

yeni-iş-fikirleri

Uçak Cafe’nin içerisini uçak koltuklarından daha rahat ve geniş yaptırmanız gerekmektedir. Ayrıca cafeniz gerçekten uçak olursa daha başarılı olacaktır yani maket veya başka şekilde olan uçaklar insanların ilgisini kaybetmesine neden olabilir.

Motorsuz ve boş uçak olması size ayrıcalık katacaktır. Bunun yanında biraz masrafa gireceksiniz ama bunun karşılığını fazlasıyla almanız mümkün olacak.

Cafe çalışanların kıyafetleri:

Ayrıca önemli olan konulardan bir tanesi de çalışanların giyeceği kıyafetler; erkekler host, bayanlar hostes gibi giyinmelidir.

Yeni İş Fikri: Uçak cafe yiyecekleri

Uçakların dünyayı gezdiğini düşünecek olursak yemeklerde dünya mutfağına yer vermeniz lehinize olacaktır. Böylece her insanın damak zevkine hitap etmiş olacaksınız.Bu saydığım şeyler biraz gözünüzü korkutmuş olabilir ancak emin olun ki değecek çünkü belki dünyada tek değil ama Türkiye de 2. olacaksınız.

Uçak cafenizin popülerliği arttıkça kokpit bölümüne uçak simülasyonu koymak birçok yaşta insana hitap edecektir.

yeni-is-fikri-ucak-cafe

Yeni İş Fikirleri olan uçak cafe fiyatları nasıl olmalıdır?

Fiyatlara gelecek olursak başlangıçta kampanyalar yaparak insanlara mekanınızı tanıtmak faydalı olacaktır. Popülerliği arttıkça, birçok mekanın yaptığı gibi, fiyatlarda oynama yapabileceksiniz. Böylece insanlar fiyatlarda oynama olsa bile lezzetinizden ve mekanınızdan vazgeçemeyecektir. Çevremizde uçak meraklısı çok olduğu için ve Türkiye de az olduğu için böyle bir fikir insanları cezbedecek. Yaptığımız küçük bir araştırma sonucunda, bu iş fikri maliyeti fazla olsa da, olumlu yaklaşıldı. Bizde bu iş fikrini yeni ve farklı bir yer açmayı düşünenler için faydalı olacağını düşünerek paylaştık. Sizde hem sitemize hemde yazımıza destek vermek isterseniz sosyal medya da paylaşmanız bizi sevindirir.

İş fikirleri olan diğer yazılarımızda ilginizi çekebilir. Göz atmanızı tavsiye ederiz.

Yeni İş Fikri – Bebek Arabası Kiralamak

Kendi İşini Kurmak

Araç Kiralama İşi Nedir? Nasıl Yapılır?

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


buca escortYukarı Çık